Top 5 golat e së martës në Champions League (VIDEO)
Pëlqej
Champions League startoi dje ndeshjet e fazës së grupeve me tetë takimet e para që dhuruan shumë gola dhe shumë shënuesë. Calciomercato ka pyetur lexuesit e saj në Facebook për golin më të bukur të mbrëmjes dhe sipas votave vendi i parë i takon Ciro Immobiles me golin e tij ndaj Arsenalit.

Vendi i dytë për Benzema, ndërsa podi mbyllet me Carlos Tevez.

Vendi i katërt për Gareth Bale, ndërsa Top 5 mbyllet me Mario Balotellin. /albeu.com/

TOP 5 GOLAT:


1 - Ciro Immobile (Borussia Dortmund-Arsenal)2 - Karim Benzema (Real Madrid-Basel)3 - Carlos Tevez (Juventus-Malmo)4 - Gareth Bale (Real Madrid-Basel)5 - Mario Balotelli (Liverpool-Ludogorets)


Shtuar më 17/09/2014, ora 13:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori