Top pritjet e Victor Valdes (VIDEO)
Për 11 sezone rresht ka veshur ngjyrat azulgrana dhe ka mbrojtur me fanatizëm portën e Barcelonës. 11 sezone mes trofeve të panumërt, mes dëmtimeve por edhe mes zhgënjimesh. Ky është Victor Valdes, gardiani i katalanasve, i cili po përjeton momentet e fundit me Barçën.

Monaco po këmbëngul për shërbimet e tij dhe Valdes njoftoi sot largimin e tij nga Barcelona duke lënë pas kujtime të mrekullueshme.

Por cilat kanë qënë pritjet më të bukura dhe spektakoare të portierit katalanas? Shikoni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2013, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori