Topi jashtë fushe, kapja spektakolare e gjyshes (VIDEO)

Një kapje perfekte e topit në fluturim e sipër, e denjë për një lojtar të Major League: gjyshja e ulur në shkallën e dytë të A&T Stadium tregon reflekse të shkëlqyera teksa bllokon një top gjatë ndeshjesbaseballit mes San Francisco dhe Colorado Rockies.

Pas veprimit spektakolar të së moshuarës miket që i ndodheshin pranë por edhe i gjithë stadiumi brohoriti sikur të kishin fituar ndeshjen. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2013, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori