Topi në fytyrë me 140 km/h, bejzbollisti përfundon në spital (VIDEO)
Pëlqej
Giancarlo Stanton, gjuajtësi i Miami Marlins, e pëson shumë keq gjatë një ndeshjeje bejsbolli në SHBA. Mike Fiers i Milwaukee Brewers e ka goditur në fytyrë me një top që vinte me një shpejtësi prej 140 km/orë.

Lojtari u transportuaspital ku raportohet se ka fraktura në fytyrë dhe dhëmbë, ndërkohë që Fiers i kërkoi falje nëpërmjet një profili në Twitter. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori