Topi nuk prek në tokë, Barça-show në stërvitje (VIDEO)
Luis Enrique nuk heq dorë nga tradita katalanase. Ashtu si paraardhësit e tij edhe tekniku i ri i Barcelonës vijon ti japë shumë rëndësio lojës me topin. Kjo gjë vihet re edhe në stërvitjen më të fundit të klubit Blaugrana.

Lionel Messi me shokë kanë punuar me topin duke bërë xhonglime dhe duke mos e lënë të prekë në tokë.

Stërvitje spektakolare që ka kënaqur jo vetëm futbollistët e Barcelonës por edhe tifozët që e kanë ndjekur nëpërmjet filmimeve. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 12:33
enzo pastor
e Enjte 11 Shtator 2014, Ora 18:00
haha paskan ba namin
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori