Torino i frikshëm në shtëpi, Kualjarela dopietë (VIDEO)
Torino është i frikshëm në shtëpi. Granatat kanë qenë më kërkues, duke e shfrytëzuar në maksimum faktorin fushë, i mbështetur nga një numër i madh fansash. Sampdoria, edhe pse hedh në fushë formacionin e saj më të mirë, duket se has vështirësi kundër një ekipi të organizuar perfekt.

Vendasit arrijnë të bëjnë gjithçka në pjesën e parë ku Kualiarela shënon një dopietë, e cila deri ën bilbilin fundit vendos fatin e garës.

Trajneri Zenga tenton disa mënyra për të shpëtuar ekipin e tij, por në fund Sampdoria pajtohet me humbjen, duke u kthyer tek rezultati negativ pas dy barazimeve dhe një fitore./Albeu.com/
Shtuar më 20/09/2015, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori