Tottenham barazon rezultatin ndaj PSV (VIDEO)


Tottenham Hotspur ka barazuar rezultatin ndaj PSV në "Philips Stadion".

Ai që ka barazuar është mesfushori brazilian, Lucas Moura në minutën e 39'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 44'. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori