Tottenham "hesht" Etihad Stadium shënon golin e 3 (VIDEO)
Manchester City arriti të shënojë golin e 4 që do ti jepte edhe kualifikimin por nuk është në këtë mendje Tottenham që po ashtu si City kurrsesi nuk mund të pranojë të dorëzohet.

Është Fernando Llorente ai që ka dërguar topin në rrjetë për të 3 herë dhe që tashmë ky rezultat çon “ spurs” në fazën tjetër. /albeu.com/


Shtuar më 17/04/2019, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori