Tottenham mposht Newportin, kualifikohet më tutje në FA Cup (VIDEO)

Tottenham Hotspur ka fituar me rezultatin e përgjithshëm 2-0 ndaj skuadrës së Newportit, ndeshje e vlefshme kjo për FA Cup.

Të dy golat u shënuan në pjesën e parë nga Butler autogol (26') dhe Lamela (34').

Pas kësaj fitore londinezët kualifikohen në fazen tjetër të Kupës së Anglisë. /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2018, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori