Tottenham ngushton rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO)
Tottenham Hotspur ka ngushtuar rezultatin ndaj Chelseat në "Stamford Bridge".

Ai që ka shënuar është Fernando Llorente në minutën e 50'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 55'. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2019, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori