Lirohen nga burgu dy ish-deputetët e PS-së
Tottenham nuk kanë të ndalur shënojnë edhe golin e tretë kundër Evertonit (VIDEO)

Pëlqej
Tottenham Hotspur nuk ka të ndalur, shënonjnë edhe golin e tretë ndaj Evertonit në "Wembley Stadium".

Është përsëri ai, Harry Kane që shënon golin e tretë për skuadrën dhe të dytin personal në minutën e 59'-të.

Ndeshja pothuajse ka mbaruar, ku londinezët kryesojnë 3-0. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 19:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori