Tottenham "tris" AEL Limassolit (VIDEO)
Pëlqej
Tottenham është kualifikuar lehtësisht për në fazën e grupeve të Europa League, duke eliminuar AEL Limassol me rezultatin e përgjithshëm 5-1.


Ndeshja e parë ishte mbyllur në shifra 2-1 për Spursat dhe në ndeshjen e kthimit triumfuan 3-0. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori