Trajneri i Leicester, Ranieri në versionin "rapper" (VIDEO)
Pak ditë më parë, duke folur në konferencë për shtyp, trajneri i Leicester , Claudio Ranieri u pyet nga gazetarët në lidhje me titullin kampion në Angli dhe nëse kishte frikë nga dështimi në hapat e fundit.

Trajneri italian me humor i tha gazetarit:

“Ne të frikësuar? Ne jemi në Champions League, zgjohu nga gjumi, ‘diliding­dilidong’”.

Pikërisht kjo frazë e ziles së zgjimit ka bërë që në Angli Ranieri të bëhet edhe më shumë një personazh popullor dhe tashmë është kthyer edhe në një “rapper”, pasi fjalët e tij janë përdorur për një video rap.
Shtuar më 26/04/2016, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori