Tre El Clasicot e fundit në Bernabeo, Real Madrid 2-10 Barcelona (VIDEO)
Santiago Bernabeo duket se në La Liga përballë Barcelonës e ka humbur pronarin. Kjo mund të thuehet teksa në 3 ndeshejt e fundit madrilenët kanë pësuar 10 gola dhe shënuar 2.

Në sezonin 2015-2016 Reali i drejtuar nga Benitez morinjë humbje 0-4, dhe sezonin e kaluar 2-3. Së fundmi madrilenët shijuan dhe një tre golësh tjëtr po reaguar fare.

Ju ftojmë ti ndiqni të gjitha ndeshje: /albeu.com/Shtuar më 26/12/2017, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori