Tre super-roveshatat që do të sfidojë CR7 (VIDEO)
Roveshatat spektaskolare, që kanë mbetur tashmë në historinë e futbollit, po shndërrohen në një "sfidë" për fituesin e "Topit të Artë 2013" Cristiano Ronaldo. Ylli portugez i Real Madrid kërkon të matet me tre super-perlat e Hugo Sanchez në ndeshjen kundër Logrones dekada më parë, atë të Wayne Rooney në derbin kundër Manchester City dhe me atë të Rivaldos në ndeshjen kundër Valencias.

Cristiano Ronaldo tentoi në ndeshjen kundër Granadas të bënte një gjë të tillë por pa i'a arritur qëllimit. Ndoshta në ndeshjet në vijim do ta realizojë diçka të tillë. Të presim e të shohim.../albeu.com/


Hugo Sanchez:Rivaldo:Wayne Rooney:Cristiano Ronaldo:


Shtuar më 28/01/2014, ora 15:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori