"Tronditet" Bayerni, Hoffenheimi shënon golin e tretë (VIDEO)
Bayerni ka pësuar edhe golin e tretë në minutën e 77. Për vendasit ka shënuar Kramaric.

Kalendari i ngjeshur duket se ka ndikuar të skuadra bavaraze e cila mbylli nje sezon fantastik dhe nisi një tjetër me fitimin e Superkupës.

Të luajtura të gjitha këto në një kohë të shkurtër ka ndikuar jo pak në gjendjen fizike të lojtarëve të cilët këtë po e tregojnë në ndeshjen e sotme të kampionatin ndaj Hoffenheim. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2020, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori