Tuchel nuk i sjell fat Chelsea, ndalet në shtëpi (VIDEO)
Tuchel e ka nisur aventurën e tij tek Chelsea me barazim 0-0.

Chelsea zhvilloi ndeshje të mirë dhe kishte disa raste shënimi, por nuk arritën ta dërgojnë topin në rrjetë.

Chelsea pas 20 ndeshjeve ka 30 pikë në vendin e 9.
Shtuar më 27/01/2021, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori