Tunel dhe gol nga 30 metra, kryevepra e anglezes (VIDEO)
Pëlqej
Në ndeshjen e Botërorit Under 20 për femra mes Anglisë dhe Meksikës, futbollistja e "Tre Luanëve" Beth Mead shënon një gol të mrekullueshëm.

Sulmuesja me numër 9 kalon kundërshtaren me anë të një tuneli dhe më pas godet pa u menduar dy herë.

E djathta e fortë prej 30 metrash është perfekte dhe portierja e Meksikës Santiago nuk mund të bëjë asgjë veçse të nxjerrë topin nga rrjeta e saj. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 12:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori