Turp në Kosovë, pse e gjithë kjo urrejtje për kombëtaren e Shqipërisë? (VIDEO)
albania0
Një skandal i vërtetë ka ndodhur në Kosovë në emisionin “Duel
Sportiv”. Gazetarja Alba Merovci u shpreh hapur kundër Kombëtares së Shqipërisë.

Ajo tha se nuk e ndoqi ndeshjen Izrael-Shqipëri dhe se kuqezinjtë kanë arritur rezultate falë lojtarëve nga Kosova. Për më tepër ndjekim videon. /albeu.com/

Shtuar më 18/10/2018, ora 10:00
GOLI
e Enjte 18 Tetor 2018, Ora 10:18
KODOVARET JANE KOPILA SERBI,ADHURIMI SHPIRTERORE I TYRE ESHTE MAJKA SERBIA....PATJETER NENA SHQIPERI TE VEPROJ PER MBROJTJEN E SHQIPETARVE TE KOSOVES NGA SINDROMI KOSOVAR SERBOGJENETIK.
Toni
e Enjte 18 Tetor 2018, Ora 10:37
Kush ka ngel te flasi more aman... Skeni faj ju ...se ata qe as emrin nuk ja permedni, ju hapen dyert e ju futen ne shtepite e tyre ne kohen kur ishit me keq ...por kjo nuk do te thote se keto lloj tipash e perfaqesojne te gjithe kosoven...
Ilmi ilazaj
e Enjte 18 Tetor 2018, Ora 12:23
Nuke jemi kopila serbi pore anti komtaren po per deri sa te jete ne krye krimineli duka qe i shete lojrate e kosoves
Komtares
Struga
e Enjte 18 Tetor 2018, Ora 13:09
Të jet aç e meçur kjo zonjë, nuk do fliste në kët mënyr!.
Por une kisha thën që ma së miri le të ndërroe edhe emrin që e ka sepse nuk i
njgjan ky emër kësaj zonje e cila flet kunder Kombit tonë.
Struga
e Enjte 18 Tetor 2018, Ora 13:09
Të jet aç e meçur kjo zonjë, nuk do fliste në kët mënyr!.
Por une kisha thën që ma së miri le të ndërroe edhe emrin që e ka sepse nuk i
njgjan ky emër kësaj zonje e cila flet kunder Kombit tonë.
Struga
e Enjte 18 Tetor 2018, Ora 13:10
Të jet aç e meçur kjo zonjë, nuk do fliste në kët mënyr!.
Por une kisha thën që ma së miri le të ndërroe edhe emrin që e ka sepse nuk i
njgjan ky emër kësaj zonje e cila flet kunder Kombit tonë.
Genti
e Enjte 18 Tetor 2018, Ora 13:44
Avash pak, kush thote qe kjo perfaqsoka tere kosovaret???

Besnik lakja
e Premte 19 Tetor 2018, Ora 23:46
Eshte e vertet qe po te ishim bashk kishim pas nje kombetare ma te fort po renesi ka qe lozim per flamurin kuq e zi dhe kendojm hymnin ton kombetar
Mandej ta dini se te pecare nga ne ju han ujku ,dhe vnerin dhe peshtymen qe hidhni perpjet ne surratin tuaj do bie
Pa ju permendur çfar ka ba populli shqiptar per ju se jemi nje komb dhe esht detyra jone te ju mbrojm edhe se gjaku juaj mund te jete prishur
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori