Turpërohet Chelsea, Manchester City i shënon dhe golin e 4 (VIDEO)
Pëlqej
Turpërohet Chelsea, Manchester City ishënon dhe goline 4 (VIDEO)


Manchester City po shkatërron Chelsean në Etihad teksa ka shënuar dhe golin e 4 në minutën e 25 me Gundogan.

Qytetarët po e këthejnë në stërvitje në shtëpi, teksa blutë janë befasuar totalisht nga skudra e Guardiolës që po dhuron spektakël.

Ndërkohë më parë shënuan Sterling dhe dy herë Aguero.
Shtuar më 10/02/2019, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori