Turqi, arbitri rreh futbollistin (VIDEO)
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një prej ndeshjeve të ligave amatore të futbollit turk mes Altinorduspor dhe Pazarspor. Teksa po bëhej gati të kryej një goditje dënimi, arbitri anësor i lëshohet si raketë një prej futbollistëve duke e goditur me grushta.

Veprimi i gjyqtarit solli reagimin e "të dhunuarit" dhe futbollistëve të tjerë duke e kthyer ndeshjen në arenë luftimesh. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2012, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori