U rikthye me super gol, ky është reagimi i Hazard (VIDEO)
Eden Hazard u rikthye në dispozicion të Real Madridit. Trajneri Zinedine Zidane e hodhi menjëherë në fushë si titullar dhe belgu shënoi golin e parë me mjaft klas.

Sulmues foli pas ndeshjes së fituar ndaj Huescas me rezultatin 4-1. "Përshëndetje djema, jam shumë i lumtur që u riktheva në fushë. Shënova gol të bukur dhe ishte për ju, shpresoj të ju shoh shpejt", – tha ai.

Videoja u publikua në faqen zyrtare të Real Madridit në rrjetet sociale. Hazard është i shumë kritikuar nga tifozët dhe ky mesazh mund t’i zbusë ndopak ata.

Shtuar më 31/10/2020, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori