UEFA Europa League me pamje të re (VIDEO)

Kompeticioni evropian UEFA Europa League ka marrë një pamje krejt të re nga ajo dikurshmja.

Me anë të një videoje në faqen zyrtare në Twitter të Europa League na paraqet ndryshimet e mëdha për sa i përket brandit.

video shihen disa nga çastet e skuadrave që kanë ngritur trofeun dhe pjesët e ndryshme për sezonin e ardhshëm. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori