Uellsi i frikshëm rrëmben kreun, turpëron Rusinë (VIDEO)
Uellsi dhuron spektakël në ndeshjen e fundit dhe merr kreun Grupit B. Skuadra ku aktivizohet Gareth Bale ka shkatërruar 3-0 Rusinë në ndeshjen e fundit duke dhuruar një lojë mjaftë të bukur.

Ramsey hapi serinë e golave q në minutën e 11-të, ndërkohë që Taylor dyfishoi shifrat në minutën e 20-të.

Në pjesën e dytë nuk mungoi dhe nj gol i Bale, që shënoi golin e tretë në këtë Europian në 3 ndeshje, duke u kthyer në golashënuesin më të mirë për momentin. Rusia ndërkohë largohet me turp. /albeu.com/


Shtuar më 20/06/2016, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori