Ultrasit e Romës sulmojnë autobusin e Veronës (VIDEO-FOTO)
Një grup tifozësh të skuadrës së Romës kanë sulmuar autobusin e Veronës pas përfundimit të ndeshjes. Mediat italiane nuk kanë raportuar për të lënduar por mësohet se xhamat e autobusit janë thyer si pasojë e hedhjes së gurëve dhe sendeve te tjera nderkohe qe lojtarët nuk kanë mundur të largohen dot nga Roma.


Twitter skuadra ka postuar disa foto te demeve qe i janë shkaktuar autobusit ndërkohë që mësohet se djemtë e Mandorlini kanë udhëtuar sot në drejtim të Veronës me tren. /albeu.com/

Ultrasit e Romës sulmojnë autobusin e Veronës

Shtuar më 02/09/2013, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori