United kalon në avantazh përballë PSG, rihap kualifikimin (VIDEO)
Manchester United e fillon ndeshjen ashtu sic dëshironte duke shënuar gol dhe shumë shpejt madje vetëm në minutën e 2’ me Romero Lukaku.

Tashmë pas këtij goli shpresat e United për të arritur kualifikimin rriten akoma më tepër, ndërsa PSG bie në presion.
Të shohim nesë francezët do arrijnë të menaxhojnë ndeshjen deri në fund.

Tani po luhet minuta e 6’. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 21:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori