United ndez shpresat për Champions, thyen Watford-in (VIDEO)
Manchester United futet seriozisht në garë për të siguruar një vend në Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm. "Djajtë e Kuq" mposhtën 2-0 Watford.

Mata hapi serinë e golave në minutën e 32-të, ndërkohë që Martial pas një aksioni personal e dërgoi topin për herë të dytë në rrjetë në minutën e 60-të.

United për Momentin ngjitet në kuotën e 48 pikëve, por Liverpooli pas tij ka një ndeshje më pak për të zhvilluar, ashtu si dhe City me Tottenham para tij./albeu.com/
Shtuar më 11/02/2017, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori