United shkatërron Stoke-n e Shaqirit (VIDEO)
Manchester United ka fituar me rezultatin 3:0 kundër Stoke Cityt.

Jesse Lindegard, Anthony Martial dhe Wayne Rooney i shënuan tre golat për "Djajtë e Kuq".

Xherdan Shaqiri nuk u paraqit fare në këtë ndeshje.

as kësaj fitoreje, Unitedi renditet në vendin e 5’të me 40 pikë, 5 më pak se sa Tottenham dhe Arsenal që kanë nga 45 pikë. /Albeu.com/
Shtuar më 02/02/2016, ora 22:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori