Uzuni magjik, Juventus siguron kualifikimin (VIDEO)

Uzuni preku endrrën në Champions teksa shënoi golin e parë në sfidën ndaj Juventusit.

Bardhezinjtë fituan 2-1 me golat e CR7 dhe Moratës duke siguruar kështu kualifikimin.

Ndërkohë, kur kanë mbetur edhe 2 ndeshje nga faza e grupeve Juventus ka 9 pikë, ndërsa skuadra e Uzunit me vetëm 1 pikë në vendin e fundit, por mbetet në lojë për një vend në Europa League. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2020, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori