Vajza nga Tirana kërkon burrë LIVE: Ai që kisha s'më bënte gjë (VIDEO)
Pëlqej
Minushja 26 vjeç ka kërkuar një lidhje sot në emisionin "Aldo Morning Shoë" duke rrëfyer edhe eksperiencën me bashkëshortin e saj në një fshat të Tiranës.

"Jam Minushja nga Zall Bastar, kërkoj një lidhje. Jam 26 vjeç, kam qenë një herë e martuar, dy javë, ishin katolikë ata dhe nuk më donin. Burri më donte po, por …",- tha Minushja.
Shtuar më 11/10/2017, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori