Valencia kalon përsëri në avantazh ndaj Young Boys (VIDEO)

Valencia kalon përsëri në avantazh ndaj Young Boys në "Mestalla".

Ai që ka shënuar është Santi Mina në minutën e 42'.

Ndeshja po zhvillohet dhe janë sekondat e fundit të pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2018, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori