Valencia-Real Madrid, Benzema shpëton "Los Blancos" nga humbja (VIDEO)Reali i Madridit është ndalur në transfertë nga Valencia.

"Los Blancos" e panë veten në disavantazh pas golit të Carlos Soler por ishte Benzema ai i cili realizoi në minutat shtesë golin e barazimit duke fiksuar shifrat në 1-1.

Pas 16 javësh Reali dhe Barcelona udhëheqin La Ligan me pikë të barabarta nga 36 teksa në mesjavë luhet "El Clasico". /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2019, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori