Valencia shokon Barcelonën (VIDEO)
Valencia ka befasuar Barcelonën duke kaluar në avantazh në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar për miqtë është sulmuesi francez, Kevin Gameiro në minutën e 24'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 28'. /albeu.com/
Shtuar më 02/02/2019, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori