Van Dijk apo Michael Jordan? Holandezi tërbon shokët e skuadrës me kërcimin që ka bërë (VIDEO)
Virgil Van Dijk ka mahnitur shokët e kombëtares.

Holandezi ka bërë një kërcim të jashtëzakonshëm për të kapur topin me kokë.

Shokët nuk po ju besonin syve nga kërcimi i Van Dijk, dhe e krahasonin atë me 'yllin' e basketbollit Michael Jordan.
Shtuar më 04/09/2019, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori