Van Ginkel, talenti holandez shumë pranë Milanit (VIDEO)
Pëlqej
Këmbë të arta për mesfushën e Milanit. Ashtu siç raporton "Calciomercato", klubi kuqezi është shumë pranë talentit 22-vjeçar holandez, Marco Van Ginkel.

Ish ylli i Vitesse, tashmë në pronësi të Chelsea-t, preferohet shumë nga tekniku Filippo Inzgahi dhe së shpejti mund të jetë futbollisti i ri i Milanit.

Kuqezinjtë duan ta huazojnë për një sezon dhe më pas ta blejnë. Pritet vetëm "Ok"-i i Jose Mourinhos.../albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori