Van Rhijn, talenti i Ajax që pëlqehet nga Milan (VIDEO)
Ndeshja e së martës në Champions League në "Amsterdam Arena" ka qënë një rast shumë i mirë për Milan për të vëzhguar nga afër Ricardo Van Rhijn. Talenti i ri i akademisë së famshme të Ajax ka tërhequr vëmëndjen e shumë klubeve të mëdha në Europë dhe mes tyre është edhe klubi kuqezi.

Portali Albeu ju jep mundësinë të njiheni më mirë me 22-vjeçarin nëpërmjet videos së mësipërme. Shikim të këndshëm! /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2013, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori