Veprimi i turpshëm i Di Maria-s (VIDEO)
Angel Di Maria ka bërë një gjest shumë të turpshëm kundrejt tifozëve të Real Madrid. Argjentinasi u zëvendësua në minutën e 64 nga Gareth Bale dhe tifozët e pranishëm në "Santiago Bernabeu" e fërshëllyen për lojën e dobët.

Por ish futbollisti i Benfikës "u hakmorr" menjëherë duke bërë këtë gjest aspak të hijshëm dhe duke përforcuar zërat për një largim të tij të mundshëm nga "Los Blancos". /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2014, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori