Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Godet kundërshtarin, ja veprimi i ulët i CR7-ës (VIDEO)
Është "Topi i Artë" në fuqi dhe një prej futbollistëve më të dashur në botë, por ndodh që edhe Cristiano Ronaldo të bëjë veprime që nuk i shkojnë një kampioni si ai.

Bullgarët e Ludogorets ia vështirësuan shumë punët Real Madrid mbrëmjen e djeshme në Champions League dhe kjo gjë e ka nervozuar jo pak yllin portugez.

Në një duel me një prej kundërshtarëve Cristiano Ronaldo u rrëzua në fushë dhe më pas në një mënyrtë shumë tinzare goditi futbollistin vendas. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2014, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori