Vidal zbarkon në Itali, ja kur i kryen testet mjekësore te Interi (VIDEO)
Arturo Vidal pritet të jetë futbollist i ri i Interit.

Kiliani tashmë ka arritur në qytetin e Milanos, bën të ditur gazetari Fabrizio Romano.

Ai pritet t’i kryej testet mjekësore gjatë ditës së nesërme, ku me pas do të firmosë.

Ai më parë ka mbajtur fanellën e skuadrave si: Byern Leverkusen, Colo-Colo, Bayern Munich dhe Juventus. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2020, ora 22:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori