Vjen më në fund, ky është iPhone 8 nga Apple (FOTO & VIDEO)

Pëlqej
Kompania “Apple” ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, “Apple Watch” etj në teatrin “Steve Jobs”.

Për momentin po prezantohet të shumë priturit, “iPhone 8” dhe “iPhone 8 plus”

Sipas kompanisë ky në “iPhone 8” është përdorur xhami më i qëndrueshëm i përdorur ndonjë herë për ndonjë spartphonë.

Së shpejti do u sjellim detajet e plota “iPhone8” dhe “iPhone8+”. /albeu.com/

Shtuar më 12/09/2017, ora 20:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori