Vllaznia-Bylis, dëmtimi i frikshëm i Dimos (VIDEO)
Kapiteni ballshiot, Amarildo Dimo u plagos rëndë në ndeshjen Vllaznia-Bylis, gjatë përplasjes së fortë me mbrojtësin e ekipit shkodran Popovic.

Për disa minuta, lojtari i Bylisit nuk dha shenja jete në fushë. Por pas ndërhyrjes së shpejtë të stafit mjeksor të të dy skuadrave ai u dërgua me urgjencë në spitalin e Shkodrës dhe më pas në atë Ushtarak të Tiranës. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2011, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori