"Vonimi i lojës" arrin nivel të ri në Rumani (VIDEO)


Pëlqej
Vonimi i lojës për ti ardhu në ndihmë skuadrës është një teknikë jo shumë e këndshme në futboll.

Kemi parë stimulime pa fund, por kjo video tregon se "vonimi i lojës" arrin nivel të ri në Rumani.

Vonesa e tij mund të quhet një udhëtim në kohë, aq shumë ka zgjatur rivënia në lojë.

Portieri vendos topin brenda zonës së vogël dhe ecën rreth 20 metra për të marrë vrull, duke hyrë edhe në dhomat e zhveshjes gati./albeu.com/

Shtuar më 27/05/2018, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori