Wallace, ja talenti që kërkon Inter (VIDEO)
Walter Mazzarri mund të ketë shumë shpejt në urdhërat e tij futbollistin që kërkon te Inter. Zikaltrit janë shumë pranë transferimit nga Chelsea të talentit brazilian Wallace Oliveira dos Santos, tercini i djathtë, të cilin Jose Mourinho kërkon ta huazojë këtë sezon.

Ja videoja e mësipërme që ju njeh më mirë me brazilianin e datëlindjes 1 Maj 1994 dhe që premton shumë për të ardhmen. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2013, ora 18:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori