WBA shokon Manchester Unitedin (VIDEO)
West Bromwich Albion ka befasuar Manchester Unitedin në "Old Trafford" duke realizuar golin e avantazhit.

Ai që ka realizuar është Jay Rodriguez në minutën e 73'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 77'-të. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori