West Ham barazon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO)

West Ham ka barazuar rezultatin ndaj Chelseat në "Stamford Bridge".

Ai që ka realizuar është sulmuesi meksikan, Chicarito që shënon në minutën e 73'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 75'-të. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2018, ora 19:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori