Wigan shokon Manchester Cityn (VIDEO)

Pëlqej
Wigan ka shënuar golin e avantazhit ndaj Manchester Cityt në "DW Stadium".

Goli ka arghur nga sulmuesi, Will Grigg, pas një gabimimbrojtësit, Kyle Walker.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 83'-të. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2018, ora 22:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori