Yjet e Chelseat xhiro me traktor, Diego Costa shofer (VIDEO)
Diego Costa është ambjentuar më së miri te Chelsea. Përveç liderit në fushën e lojës braziliano-spanjolli është drejtues edhe në qëndrën stërvitore të "Bluve", "Cobham".

Gjatë stërvitjes së fundit Costa ka bërë edhe rolin e shoferti duke i bërë një xhiro me mini-traktorin e punonjësve të fushës Didier Drogba-së dhe Filipe Luis.

Nga pas vinte doktoresha e famshme Eva Carneiro, e cila regjistroi gjithçka në celularin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori