Ylli Eintracht ndëshkon Gjermaninë (VIDEO)
Luka Jovic, sulmuesi që po shkëlqen me Eintracht Frankfurt në këtë sezon, ka kaluar në avantazh Serbinë në miqësoren kundër Gjermanisë, që po zhvillohet në "Volkswagen Arena".

21-vjeçari ka mposhtur mbrojtjen gjermane dhe Manuel Neuer me një goditje të saktë me kokë në minutën e 12-të të takimit.

Vazhdon momenti i mirë për Jovic, i cili eliminoi Inter-in nga Europa League të enjten e kaluar. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori