Ylli i Bragës shënon golin e vitit nga 30 metra (VIDEO)
Rangers dhe Braga po luajnë në Gllasgow takimin e parë të fazës së 1/16 e kompeticionit Uefa Europa League.

Skuadra e drejtuar nga trajneri i njohur Stiven Gerrard është duke u mundur në këtë pjesë të parë me rezultatin 0-1.

Braga ka kaluar në epërsi me një gol fantastik të shënuar nga Frangserio në minutën e 11-të.

Finalizimi i mesfushorit është vërtetë spektakolar nga një distancë 30 metra.
Shtuar më 20/02/2020, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori