Ylli i Milanit shënon në ndeshjen debutuese me Brazilin (VIDEO)

Lukas Paqueta është braziliani që po bën mjaft mirë me skuadrën e Milanit.

Paraqitjet fantastike te Kuq e Zijtë tërhoqën vëmendjën e trajnerit të kombëtares braziliane Tite i cili vendossi ta thërras në kombëtare.

Një lajm i papritur ky për Paqueta aq më tepër kur u vendos që në shpinë do të mbantë numrin 10, një numër me mjaft përgjegjësi.
Në e ndeshjen e parë e cila po zhvillohet mes Brazilit dhe Panamas, Paqueta arriti të zhbllokojë sfidën në minutën e 33’.

Miqësorja mes Brazilit dhe Panamasë është dukë u zhvilluar taksa tani është mbyllur pjesa e parë me rezultatin e barabartë 1-1. /albeu.com/

Shtuar më 23/03/2019, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori